Price: $1.300.990
| Material | TPR |
| Corresponding Part | Face |
| Color | Silver |
| Type | Makeup Box |
| Largo | 40.64 cm |
| Ancho | 30.48 cm |
| Altura | 15.24 cm |
| SKU | sb260313142579872878674 |
Brand Name: SHEGLAM HAIR
Brand Page: https://m.shein.com.co/Brands/SHEGLAM-HAIR-sc-0141650432.html
Quality: 1203056 people said the quality is very good!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN nunca comparte tu información personal con terceras partes no afiliadas. Ten la seguridad de que tu información y privacidad serán protegidas y no comprometidas.